Asociaţia Curtea Veche

Donez barba mea!

Dată: 31 December 2014

Stii ca poti sustine o cauza draga tie pe barba ta? Da, da pe barba ta, chiar la propriu!

[ Show more ]

Galantomi:

Donații:

Sumă:

Vrei să fii fundraiser? Contactează Organizația

Stii ca poți susține o cauza dragă ție pe barba ta? Da, da pe barba ta, chiar la propriu!

Daca dispui de o podoabă pe față la care ții foarte mult cu siguranță ai avut amenințări la adresa ei. Ei bine acum poți să le faci pe plac prietenilor care ți-au promis că te vor rade în somn și în același timp susții cauza preferată.

Ce trebuie să faci este să îți lasi barba sau mustața să crească timp de o lună în care promovezi cauza ta.
La finalul lunii poți oferi celor care au donat pentru ea placerea care au așteptat-o. Poți oferi o poză in exclusivitate dupa momentul ce îți razi barba sau chiar posibilitatea ca unul dintre ei să fie “călăul” oficial.